KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8772371
nr 877 2371
Gravyrer
4 st, med björkramar, 35x27
Kondition: Fuktskador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:42:55
400 kr
350 kr
450 kr
1.000 kr
800 kr
1.100 kr